GERÇEK DOĞA

Dış Mekan Fotoğraf & Video

Çekim Platoları Amacımız


AMACIMIZ SİZİN EN DOĞAL HALİNİZİ GELECEĞE TAŞIMAK..

Merhaba.

Öncelikli hedefimiz sizin bugününüzü yarına taşımak.Bunu yapabilmek içinde sizin doğal ve güzel fotoğraflarınızı çekmeyi amaçlıyoruz.

Çok uzun süredir dış mekanda çekim çalışmaları yapmaktayız ve bu alanda edindiğimiz tecrübeleri yaşadığımız olayları değerlendirerek yeni bir oluşumla bir açık hava stüdyosu kurduk.Dış mekan çekimlerinde yaşadığımız ; kalabalık yerlerde zorlu çekimler,acele edildiğinden yaşanılan kazalar ,havada uçuşan duvaklar,gergin yüzler ,burada çekim yapamassın diyen işletme sahiplerinden yolda bahşiş için gelin arabalarına atlayan çocuklara kadar bir çok olumsuzluğun yaşandığı dış mekan çekimlerine yeni bir boyut katmak istedik.İstedikki çekim yapacağımız kişiler hiç bir etki altında kalmadan kendilerine özel ayrılmış büyük bir sahada,zıplasın,koşsun,bisiklete binsin salıncakta sallansın ,eğlensin ve daha bir çok etkinlik yapsın,bizde tek şey yapacağız,birbirinde güzel anlarınızı yakalayacağız.

Bizim için önemli bir dalda çocuk fotoğrafları.Yıllardır acele ile stüdyoda çekmeye çalıştığımız çocuklarımızı daha ortama alışamadan yüksek sesle "gülümse "diye bağıran ebeveynler ve sana dondurma alacağım diyen biz fotoğrafçıların kıskacından kurtarmak istiyoruz.

İstiyoruzki çocuk yada bebeğiniz rahat rahat oynarken emeklerken yada gerçek bir tavşanı severken zamanla onu sıkıştırmadan gerçekten doğal fotoğraflarını çekelim. 

İşimiz fotoğrafçılık,amacımız sizi geleceğe tanıtmak.

Saygılarımla

Erkan OCAK
Niçin Biz  • TECRÜBELİ VE İŞİNİ SEVEN BİR EKİP

Uzun süredir sektörde hizmet vermekte olan ekibimiz eğitimli ve işini severek yapan kişilerden oluşuyor.Pozitif yaklaşımı standart haline getirerek sizlere rahat ve kaliteli bir çekim sunmayı hedefliyoruz.

  • ÇEKİM SONRASI DESTEK

Çekimleriniz çekim sonrası grafik çalışmaları ve baskı hizmetleri ile desteklenmesse çekim projeniz yarı başarıya ulaşmış olacaktır.Bu konuda çekimlerimize yoğunlaşıtığımız kadar çekim sonrası çalışmalara da önem veriyor ve en iyi sonucu yakalamaya çalışıyoruz.

  • GELİŞMİŞ EKİPMANLAR SÜREKLİ ARGE

Sektördeki tüm yenilikleri ve yeni cihazları sizin için takip ediyor ve bunları sizlerin hizmetinize sunmayı hedefliyoruz.

  • YENİLENEN VE ÖZEL SAHNELER

Çekimlerinizin farklı olması için sürekli yeni sahne ,dekor ve poz çalışmaları yapmaktayız.
Görüş ve YorumlarGörüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir.

.